O nás

Získejte konkurenční výhodu a zvyšte efektivitu správy sítě a bezpečnostních opatření pomocí FIDRIX

FIDRIX distribuuje technologie, jako je SGP (Secure Grid Platform), SDP (Secure Delivery Protocol) a Novicom APPLIANCE. Všechny navrženy tak, aby poskytovaly zákazníkům nadstandarní provozní spolehlivost, výkon a zabezpečení.

Inovace a technologie

Využíváme nejnovější technologie a inovační přístupy, které zlepšují efektivitu distribučního procesu a zároveň zvyšují spokojenost zákazníků.

Zákaznický servis

Klademe velký důraz na zákaznický servis, což zahrnuje rychlé reakce na dotazy, personalizovanou podporu a snahu o dlouhodobé vztahy s klienty.

Flexibilita

Máme schopnost pružně reagovat na dynamicky se měnící potřeby našich zákazníků a efektivně se adaptovat na aktuální trendy a podmínky v oblasti.

Novinky

15. 5. 2024 FIDRIX

Brno, 15. května 2024 – Na distribuční trh s nástroji pro kybernetickou bezpečnost a správu sítí vstupuje česká společnost FIDRIX. Jejím cílem je poskytnout podnikům a organizacím všech velikostí… Read More

Číst více
29. 4. 2024 FIDRIX

V éře digitální revoluce se kybernetické útoky staly běžnou hrozbou pro jednotlivce i organizace. Mezi často využívané techniky útočníků patří zneužití MAC adres, což jsou unikátní… Read More

Číst více
Kontakt

Máte nějaké dotazy?
Vyplňte prosím níže uvedený kontaktní formulář nebo volejte na +420 608 113 160